З часів гріхопадіння в історії людства спостерігалося безліч найрізноманітніших вкрай негативних явищ. Якщо виключити згубні природні катастрофи, а так само здавалося б нескінченну низку віроломних кровопролить, в яких так досягло успіху наше людство і спробувати виділити якісь ще події, які запопадливо підкошували наші з вами життя, то безсумнівно ми зупинимося на жахливих і вкрай жорстоких епідеміях смертельних для людини хвороб. Одна з останніх епідемій нашої сучасності була прозвана чумою 20-го століття - синдром набутого імунного дефіциту, скорочено - СНІД. Не дивлячись на досягнення нашої прогресивної науки ми на превеликий жаль змушені констатувати, що вона ще далеко не закінчена. Її масштаб, цинічність і підступність, досі не може залишити байдужим жодної більш-менш розсудливої людини. Офіційна статистика поширення синдрому набутого імунного дефіциту все змушує нас відчувати глибоку тривогу. З часів виявлення і виділення цієї хвороби в окрему категорію пройшло вже багато часу. За опублікованими в 2007-му році даними цей вірус почав розповсюджуватися з Африки приблизно з 1969-го року. Спочатку на Гаїті, потім потрапив в Сполучені Штати Америки, потім да
... Читати далі »
Для учнів 10 класу психолог школи Голембйовська Г.М. провела тренінг «Профілактика насильства в шкільному середовищі». Учнями продемонстрували відеоролик про «Кібербулінг».
Кібербулінг – це переслідування інших осіб з використанням сучасних електронних технологій: ІНТЕРНЕТУ (електронної пошти, форумів, чатів, ICQ) та інших засобів електронної техніки – мобільних телефонів, пейджера.
Гра «Цеглина» сприяла командній роботі, згуртованості колективу та допомагає повірити в свої сили. Закінчився тренінг релаксаційною грою «Австралійський дощ».
27 листопада відбулася зустріч з інспектором кримінальної міліції у справах дітей Василик Наталією Володимирівною. Під час зустрічі з учнями 9-11 класів інспектор звернула увагу на кримінальну відповідальність неповнолітніх. За не відвідування учнями школи, притягаються до відповідальності батьки у зв’язку із невиконанням батьківських обов’язків.
1932-1933 роки назавжди запам’яталися українцям страшною бідою, яка спіткала їх. Ті страшні події які відбувалися в ті часи відобразили учні 10-тих класів. голод який був створений штучно на Україні. Довго не хотіла визнавати влада України цей період історії геноцидом українського народу, хоча в інших країна це вже давно визнано.
В пам’ять за загиблими під час штучного голоду всім не байдужим до нашого минулого, необхідно приєднатися 28 листопада до акції пам'яті жертв Голодомору "Запали свічку".