Друже, як часто Ти дякуєш своїм близьким за добру справу, пораду або допомогу? Чарівне слово «дякую» здатне зігріти своїм теплом навіть затятого недруга, подарувати приємні миті та подружити найзліших ворогів.
Сьогодні — 11 січня — найввічливіший день у році. Цього дня ми відзначаємо Всесвітній день «Спасибі». Тож у Тебе є щаслива нагода подякувати своїм друзям, рідним за тепло і підтримку, добрі вчинки та їхню любов до Тебе.
Слова подяки мають дивовижні властивості. Дякуючи, Ти немов «гладиш» співбесідника, виявляючи йому знаки уваги, стверджують психологи. Тож не дарма кажуть, що роздратованим говорити «спасибі» не можна.
Найчастіше ми зовсім не замислюємось над значенням слова «дякую». Але саме воно дарує нам радість і позитивні емоції, без яких наше життя стало б сірим і похмурим. Ось чому так важливо, щоб слова подяки йшли від чистого серця.
Вважають, що слово «спасибі» виникло у 16 ст. від словосполучення «спаси Бог». А старовіри уникають вживати його, бо впевнені, що воно походить від «Спаси Бай», Бай — ім’я одного з язичницьких богів.