· Спочатку підготуй місце для занять: прибери зі столу зайві речі, зручно розташуй потрібні підручники, посібники, зошити, папір, олівці і т.п.
· Можна ввести в інтер'єр кімнати жовтий і фіолетовий кольори, оскільки вони підвищують інтелектуальну активність. Для цього буває досить будь-якої картинки в цих тонах.
· Склади план занять. Для початку визнач: хто ти - "сова" або "жайворонок", і залежно від цього максимально використовуй ранкові або вечірні години. Складаючи план на кожний день підготовки, необхідно чітко визначити, що саме сьогодні буде вивчатися. Чи не взагалі: "трохи попрацюю", а які саме розділи й теми.
· Почни з самого важкого, з того розділу, який знаєш найгірше. Але якщо тобі важко "розгойдатися", можна почати з того матеріалу, який тобі найбільше цікавий і приємний. Можливо, поступово ввійдеш в робочий ритм, і справа піде.
· Чергуй заняття та відпочинок, скажімо, 40 хвилин занять, потім 10 хвилин - перерва. Можна в цей час помити посуд, полити квіти, зробити зарядку, прийняти душ.
· Не треба прагнути до того, щоб прочитати і запам'ятати напам'ять весь підручник. Корисно структурувати матеріал за рахунок складання планів, схем, причому бажано на папері. Плани корисні й тому, що їх легко використовувати п
... Читати далі »
Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2014 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2010-2014 років.
Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на цьому сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.
Після виконання тестових завдань кожного тесту надаються правильні відповіді на всі завдання та розраховується результат у тестових та рейтингових балах, також визначається час витрачений на виконання тесту.
Для кожного предмету ви можете відкрити повний список всіх тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому варіанті проходження ЗНО онлайн ви зможете отримати
... Читати далі »
Екс-директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук висловив сподівання, що його відставка змусить керівництво держави до прийняття рішень щодо системи ЗНО. Про це він написав у своєму Facebook, коментуючи своє звільнення.
"Мені було дуже складно прийняти це рішення. Але я його прийняв після двох місяців перебування системи ЗНО в "підвішеному" стані", - зазначив Лікарчук.
"За ці два місяці державні мужі різних рівнів засвідчили: на систему ЗНО їм наплювати. Що із нею буде і куди вона рухається - не цікавить нікого. Думав, що можливо моя прес-конференція 28 серпня дещо змінить ситуацію. Хвиля піднялася, але стихла, не перерісши в шторм. Як, врешті, й завжди", - констатував екс-директор УЦОЯО.
"Сподіваюсь, що можливо моє звільнення примусить державників все-таки піти на прийняття якихось рішень. Хоча з кожним днем крах ЗНО-2016 стає все очевиднішим", - наголосив Ігор Лікарчук.
Більшість освітян скептично висловлюється щодо рівня підвищення заробітних плат, запропонованого урядом. Про це свідчать результати опитування, що було проведено Освіта.ua у вересні 2015 року.
Зокрема, більшість опитаних освітян (52,5%) вважають, що запропонований рівень підвищення є знущанням на тлі тотальної корупції в державі. 30,7% респондентів висловили переконання, що такий рівень підвищення заробітної плати не компенсує зростання їх витрат.
7,7% опитаних зазначили, що запропонований рівень підвищення оплати праці є кращим, аніж нічого.
Лише 0,7% освітян задоволені рівнем підвищення заробітних плат, що відбудеться з 01 вересня 2015 року. 8,4% не змогли визначитися із відповіддю.
Як відомо, після очікуваного підвищення соціальних стандартів працівники освітньої сфери будуть отримувати:
помічник вихователя дитячого дошкільного закладу (6 розряд) - 1467 грн (було 1263 грн);
вихователь дошкільного закладу І категорії (11 розряд) - 1994 грн (було 1678 грн);
вчитель вищої категорії (12 розряд) - 2145 грн (було 1806 грн);... Читати далі »